Saksa muusika foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Saksa muusika foorum

Saksa muusika fännidele
 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Killerpilze

Go down 
4 posters
AutorTeade
m.

m.


Postituste arv : 32
Registration date : 16/08/2008

Killerpilze Empty
PostitaminePealkiri: Killerpilze   Killerpilze Icon_minitimeLaup Aug 16, 2008 3:00 am

Killerpilze (Tapjaseen) on Saksa Pop rock bänd Wertingenist, Saksamaalt.

Enda kirjutatud lauludega on Saksamaal suudetud luua korralik fännibaas. Esimese singli "Richtig Scheiße" ("Täielik Sitt") lasid nad välja 2006. aasta kevadel ja olid sellega saksamaal 17ndal kohal. Enda esimese suure eduga rahvusvahelistes edetabelites on nad esinenud Prantsusmaal, Poolas, Tšehhis ja muidugi ka Saksamaal ja Austrias.


Liikmed:

Johannes Halbig, (Tuntud ka kui Jo või Killerpilz) sündis 30ndal juulil aastal 1989. Ta armastab teha muusikat, mängida jalgpalli ja pidutseda, Ta lõpetas eelmisel aastal Bovenatura Gümnaasiumi. Ta elab koos enda vanemate ja noorema venna Fabianiga. Jo oskab mängida klaverit, kitarri basskitarri. Peale selle on tal veel ka fantastiline hääl. Ta Tahaks kohtuda James Hetfieldiga, vokalisti ja rütmikitarristiga bändist Metallica.


Fabian Halbig, (Tuntud ka kui Fabi) sündis 24ndal detsembril aastal 1992. Fabi armastab mängida jalgpalli ja teha muusikat koos teiste bändiliikmetega. Fabi mängib ka trompetit, mida ta hakkas õppima 8 aastaselt. Fabi on noorim liige bändis olles alles 15 aastane. Ta vihkab artiste, kes teevad muusikat raha, mitte lõbu nimel. Fabi käib endiselt koolis (Kaks aastat kooli lõpuni) ja ta on linnade jalgpalliklubi liige (?) .

Maximilian Schlichter, (Mäx) sündis 3ndal Juulil 1988ndal aastal. Mäx on bändis kõige vanem. Ta hobideks on rulatamine ja lumelauaga sõitmine. Mäx on juba kooli lõpetanud ning tal on juhiluba. Ta ei tee bändi kõrval mitte midagi erilist. Mäx on bändis kõige naljakam. Ta teeb nalju sellest et ühel päeval loodab ta olla sama lahe kui Jo.


Singlid

2006: Richtig scheisse (auf 'ne schöne Art und Weise)(“Tõeline sitt (heas mõttes)")
2006: Springt hoch (“Hüppa Kõrgele”)
2006: Ich kann auch ohne dich (“Ma saan ilma sinuta ka”)
2007: Liebmichhassmich (“Armastamindvihkamind”)
2007: Ich Brauche Nichts ("Ma ei vaja midagi")
2007: Letzte Minute (“Viimane minut”)


Albumid:

2004: Von Vorne durch die Punkallee (“Otse läbi Pungiallee”)
2006: Invasion der Killerpilze (“Tapjaseene sissetung(?)”)
2007: Mit Pauken und Raketen ("Trummide ja rakettidega")


Sorri kui tõlge natuke mööda on. Ma unise peaga kell kolm öösel tõlkisin.

Pilt ka neist

Killerpilze Killerpilze_neu
Tagasi üles Go down
NJJ
Administraator
Administraator
NJJ


Postituste arv : 300
Age : 29
Registration date : 14/08/2008

Killerpilze Empty
PostitaminePealkiri: Re: Killerpilze   Killerpilze Icon_minitimeEsm Aug 18, 2008 6:44 pm

Minu arvates on nad tõsiselt hea bänd. Hea muusika, hea laulja ja kõik on väga hea. Laulud on ülihead. Kõige rohkem meeldib "Letzte Minute". Isegi mu emale meeldib see bänd. Laughing
Tagasi üles Go down
http://saksamuusika.phpbb9.com
m.

m.


Postituste arv : 32
Registration date : 16/08/2008

Killerpilze Empty
PostitaminePealkiri: Re: Killerpilze   Killerpilze Icon_minitimeEsm Aug 18, 2008 6:53 pm

Mu ema pole veel ühtegi laulu kuulnud. Smile
Mulle meeldib ka letzte minute muidu. Aga ich hasse dich on minu jaoks parim.
Tagasi üles Go down
gerru

gerru


Postituste arv : 73
Asukoht : Adavere
Registration date : 14/08/2008

Killerpilze Empty
PostitaminePealkiri: Re: Killerpilze   Killerpilze Icon_minitimeEsm Aug 18, 2008 7:02 pm

head bänd ja hea muusika:)
Ma kuulsin neist siis kui ma sain nende postri. Siis plaanisin, et kuulan aga kogu aeg läks meelest siis nii par kuud tagasi võtsin kätte ja parandasin selle vea. Ja ohh seda imet mulle kohe täitsa meeldis see bänd ja nende muusika.
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com/Profile.aspx?uid=5785764699638364586&pcy=3&
Lil' Kelly

Lil' Kelly


Postituste arv : 255
Age : 29
Asukoht : Vändra
Registration date : 16/08/2008

Killerpilze Empty
PostitaminePealkiri: Re: Killerpilze   Killerpilze Icon_minitimeTeis Aug 19, 2008 4:36 pm

Tõsiselt hea bänd .

FABI (LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL)

EDIT : Ich kann auch ohne dich (LL) lemmik lugu neilt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Killerpilze Empty
PostitaminePealkiri: Re: Killerpilze   Killerpilze Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Killerpilze
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Killerpilze videod

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Saksa muusika foorum :: Artistid :: Killerpilze-
Hüppa: