Saksa muusika foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Saksa muusika foorum

Saksa muusika fännidele
 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tutvusta end.

Go down 
5 posters
AutorTeade
LeChess.
Moderaator
Moderaator
LeChess.


Postituste arv : 113
Age : 30
Asukoht : Teki all.
Registration date : 12/10/2008

Tutvusta end. Empty
PostitaminePealkiri: Tutvusta end.   Tutvusta end. Icon_minitimePüh Okt 12, 2008 1:01 pm

Siia siis kõik, mida oskad enda kohta öelda. (:
Tagasi üles Go down
NJJ
Administraator
Administraator
NJJ


Postituste arv : 300
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

Tutvusta end. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tutvusta end.   Tutvusta end. Icon_minitimePüh Okt 12, 2008 1:09 pm

*kopib TH foorumist*

Nimeks on Kristi, kuid see mulle ei meeldi ning seepärast lasen end meelsamini kutsuda Kirss'iks või Krissuks.
Juuksed on tumepruunid süsimustade otstega. Silmad on rohekashallid. Neli kõrvaauku on, kolm paremal, üks vasakul. Kavatsen teha keeleneedi või huuleneedi.
Olen 13. Elan Aidu-Nõmmel. [Naguniii, mitte keegi ei tea, kus see asub.]
Kooliks on Kohtla Põhikool, mis on Kohtla-Nõmmel. Käin seitsmendas.
Lugeda mulle meeldib, loen tohutult palju. Oleneb ka raamatust.
Telekat vaatan ainult siis, kui midagi huvitavat sealt tuleb ja kui ema mu arvuti tagant ära lükkab.
Muusikat kuulan igal võimalikul hetkel. Muusika on pool mu elust.
Olen kirjutanud jutte. Praegu on ka kolm juttu pooleli.
Tihti käin Kohtla-Järvel ning Jõhvis, kus elavad pooled mu sõbrad. tihemini hakkan käima Tartus ja Türil. Sõbrad. Sõbrad on teine pool mu elust.
Kui keegi mulle haiget teeb või midagi, siis on mul vähemalt paar päeva halb tuju, ei taha kellegagi suhelda.



jeje. (:



edit: Kita, tutvusta end ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://saksamuusika.phpbb9.com
LeChess.
Moderaator
Moderaator
LeChess.


Postituste arv : 113
Age : 30
Asukoht : Teki all.
Registration date : 12/10/2008

Tutvusta end. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tutvusta end.   Tutvusta end. Icon_minitimePüh Okt 12, 2008 1:12 pm

-


Viimati muutis seda LeChess. (Nelj Okt 18, 2018 5:24 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Lil' Kelly

Lil' Kelly


Postituste arv : 255
Age : 29
Asukoht : Vändra
Registration date : 16/08/2008

Tutvusta end. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tutvusta end.   Tutvusta end. Icon_minitimePüh Okt 12, 2008 2:59 pm

Jõuu.
Ma olen kelly, ma usunnet see on mu ksutaja nimes juba selgunud.
Hobideks on muusika, oleks ka tantsimine kui Vändras oleks hip-hop tansu treener.
Meeldib ka süüa teha ja telekat vahtida.
Elan Vändras ja käin Vändra gümnaasiumis.
Joonistan ka natukene.
PS : ärge mind palun vändra aveliga seostage.
Tagasi üles Go down
Kadiii

Kadiii


Postituste arv : 91
Age : 29
Asukoht : Vändra
Registration date : 17/09/2008

Tutvusta end. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tutvusta end.   Tutvusta end. Icon_minitimePüh Dets 07, 2008 9:22 am

Nimeks on Kadi. Mul on tumepruunid juuksed, värvitud blondideks. Silmad on sinakas-hallid. Lemmik tegevusteks on raamatute lugemine, tantsimine, laulmine ja sõpradega olemine. Meeldib ka joonistada.
Meeleolu on viimasel ajal positiivne. Ei ole kerge solvuja. Mulle meeldivad positiivsed sõbrad, kes oskavad ka mind naerma ajada. ( Nagu nt. Kelly )
Elan muidu Vändras ja käin Vändra Gümnaasiumis.
Lemmik bändiks on US5.

Lühikokkuvõte minust. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/Good-girl12
gerru

gerru


Postituste arv : 73
Asukoht : Adavere
Registration date : 14/08/2008

Tutvusta end. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tutvusta end.   Tutvusta end. Icon_minitimeEsm Dets 22, 2008 9:17 pm

Hei teile kõigile Smile

Mu päris nimi on Gerda aga mind teatakse nüüd viimasel ajal Gerru nime all ja siis nüüd viimase paari nädalaga on lisandunud veel üks nimi Gerdu. Aga et ma siis olen 19 ja kohe kohe 20 Very Happy Sünnipäev on mul 16. jaanuar. Ma siis olen hästi sõbralik ja tore tüdruk. Aga nagu paljud minu kohts ütlevad siis ma võin olla ka väga väga abivalmis ja liiald lahke inimene. Ma siis kuulan suhteliseld palju erinevaid eitajaid. Ma siis nimetna neist osad: Tokio Hotel, US5, JB, Linkin Park, 30 second to mars, 664( üks eesti hip hopi esitaja), ACDC, Alex C, Ancafe, Atc around, Avenged Sevenfold, Belinda Carlisle, bennex, Bullet For My Valentine, Killerpilze...jne. Et need on siis mõned bändnd mida ma kuulan. Mul on arvutis 499 erinevad esitajad....ja neid kõike vist küll ei suuda siia ette loetleda. Minu muusika maise on kirju väga kirju. Vabal ajal mulle meeldib muusikad ja raamatuid lugeda. Ma elan muidu Adaveres, see on selline väga väike külake Põltsamaa läheda. Aga suurema oma ajast olen ma Räpinas kus ma koolis käin. Et kui elad selle lähedal või siis Tartus siis võib kokku saada millalgi. Kui on soovi midagi küsida siis ma aitan samuti. Mulle võib helistada ja kirjutada igal ajal.

Et siis nii palju minust. Kui midagi veel teada tahad siis võib alati küsida ....ma ei hammusta Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com/Profile.aspx?uid=5785764699638364586&pcy=3&
Sponsored content





Tutvusta end. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tutvusta end.   Tutvusta end. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tutvusta end.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Saksa muusika foorum :: Üldine :: Personaalne-
Hüppa: